Uszczelniacz Hydroprimer CI 5l

Uszczelniacz Hydroprimer CI 5l

Hydroprimer CI to jednoskładnikowy uszczelniacz akrylowy. Uszczelnia podłoże przed zastosowaniem lakieru. Dzięki jego zastosowaniu zmniejszamy zużycie powłok wykończeniowych i redukujemy ryzyko występowania śladów wałka.

355,47

Opis produktu

Hydroprimer CI to jednoskładnikowy uszczelniacz akrylowy do mikrocementów aplikowanych zarówno na podłogi, jak i inne powierzchnie. Wyróżnia się bardzo dużą zawartością części stałych oraz wysoką nieprzepuszczalnością. Rozciąga się równomiernie, pozostawiając całkowicie jednorodną powłokę. Głównym zadaniem produktu jest uszczelnianie warstw mikrocementów i zapraw dla dalszego wykończenia ich produktami o większej twardości. Hydroprimer Cl zapewnia nieprzepuszczalność i brak śladów wałka, dzięki jego wysokiej pigmentacji i dużej zawartości części stałych.
Zgodne z wymogami normy UNE-EN 13813.

Rekomendowane obszary zastosowania
Hydroprimer CI jest przeznaczony do uszczelniania nawierzchni z mikrocementu i zapraw cementowych, prefabrykowanych betonów, fasad, cegieł elewacyjnych, podłóg przemysłowych, boisk sportowych, zacieranego betonu itp.

Właściwości
- Nie pozostawia śladów wałka
- Wysokie krycie i elastyczność
- Nie żółknie
- Łatwa aplikacja i czyszczenie
- Bezzapachowy
- Jednokomponentowy
- Zapewnia nieprzemakalność

Aplikacja
a) Przygotowanie podłoża:
Powierzchnia musi być czysta i sucha. Należy usunąć wszystkie pozostałości napraw, kurz, mleczko cementowe, smary, wosk i inne zanieczyszczenia. Wszystkie niedoskonałości powinny zostać usunięte tak, żeby uzyskać płaszczyznę o oczekiwanym stopniu gładkości.
b) Aplikacja:
Produkt należy nakładać wałkiem z krótkim włosiem, jednokrotnie przeciągając go po danym obszarze. Aplikacja powinna być jak najbardziej jednolita na całej powierzchni, aby odpowiednio nasycić mikrocement, co przy późniejszej aplikacji lakieru zapewni brak śladów wałka na nawierzchni końcowej. Rekomendowane jest nakładanie jednej warstwy produktu lub w dwugodzinnym odstępie czasowym. Wykończenie lakierem poliuretanowym zaleca się wykonać po 4-5 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy Hydroprimera.


Zawartość części stałych - 35% ± 2
Roztwór - gotowy do użycia
Suchość w dotyku - po 15 minutach
Czas schnięcia do dopuszczenia umiarkowanego ruchu - 24 godziny

Specyfikacja produktu

Wydajność10m2/l
Pojemność:5l
Efekt końcowysatyna

Polecane do tego produktu

Powiadomienie o dostępności: Uszczelniacz Hydroprimer CI 5l

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię