Firma HOME DESIGN SP. Z O. O. powstała z myślą o sprostaniu oczekiwań klientów poszukujących fachowej pomocy przy aranżacji wnętrz. Nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście sprawiają, że u nas każdy czuje się wyjątkowy. Stale śledzimy zmieniające się trendy aranżacyjne, dzięki temu posiadamy ogromną wiedzę na ten temat. Współpracujemy zarówno z projektantami i architektami jak również z wykonawcami. Pozwoliło to wyłonić wśród producentów tych wyjątkowych.

Sklep internetowy podlogi-olsztyn.pl został stworzony by umożliwić klientom wygodny dostęp do asortymentu, jaki posiadamy w swojej ofercie. Służymy fachową poradą w doborze produktów do wybranego stylu aranżacyjnego. Bezustannie poszerzamy nasze zasoby, by każdy w naszym sklepie znalazł coś, co sprosta jego wymaganiom.

Jednym z działów naszego sklepu jest SZTUKATERIA. Są to szeroko rozumiane listwy ścienne, przypodłogowe i sufitowe pozwalające na szybkie i funkcjonalne wykończenie wnętrz. Wybraliśmy te, które produkuje firma Mardom Decor. Cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia i działanie wody. Dzięki temu produkty są zarówno ładne jak i trwałe a możliwości ich zastosowania są bardzo szerokie.

LAMELE to nowoczesne elementy wykończenia wnętrz, które w sposób szybki i nieangażujący dużych nakładów finansowych odmienią każde wnętrze. Ich montaż jest niezwykle łatwy, wystarczy tylko przykleić je do ściany, by uzyskać spektakularny efekt. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć lamele, które dzięki swoim właściwościom, można montować nawet w kuchniach i łazienkach.

Kolejną dziedziną, w której jesteśmy ekspertami, to MIKROCEMENTY. Jest to cienkowarstwowy system wykończeniowy, który można stosować na różne powierzchnie. Najczęściej używany jest mikrocement na podłogę ale można go wykorzystać również do pokrycia ścian a nawet mebli. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że chętnie służymy fachową pomocą i doradztwem.