Rozeta B3015

Rozeta B3015

Wspaniała bogato zdobiona dekoracja B3015 Mardom Decor o wzorze nawiązującym do architektury starożytnej. Rozeta przeznaczona jest do montażu wokół lamp i żyrandoli na ścianie lub suficie.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 481,81zł

Opis produktu

Rozeta B3015 to bogato zdobiony element aranżacji wnętrz pozwalający na uzyskanie wspaniałej dekoracji wokół lamp i żyrandoli. Produkt doskonale komponuje się z bogato zdobionymi meblami, charakterystycznymi dla klasycznego designu. Może stanowić również oryginalne przełamanie minimalistycznego stylu nowoczesnego.
Rozeta B3015 Mardom Decor jest odporny na uszkodzenia, wilgoć, szkodliwe działanie promieni UV oraz jest niepalny. Można ją montować w pomieszczeniach różnego typu, również w tych narażonych na działanie wody i duże nasłonecznienie. Jest wspaniałą dekoracją salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju a nawet biura. Dzięki możliwości nadania dowolnej barwy, rozeta doskonale komponuje się w każdej aranżacji kolorystycznej.
Do przymocowania rozerty zaleca się zastosowanie kleju montażowego Mardom Decor Fix Pro lub błyskawicznego kleju Mardom Decor Maxx.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
MateriałProFoam
Głębokość6,4 cm
Średnica82,8 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta B3015

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię