Rozeta B3038

Rozeta B3038

Rozeta B3038 Mardom Decor to element dekoracji wnętrz przeznaczony do montażu wokół lamp i żyrandoli na ścianach lub sufitach. Można stosować również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnie i łazienki.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 245,95zł

Opis produktu

Produkt B3038 Mardom Decor to nowoczesny element dekoracji wnętrz nawiązujący do stylu architektonicznego stosowanego w czasach starożytnych. Przeznaczony jest do montażu wokół oświetlenia na sufitach lub ścianach. Wspaniale wygląda w bogatych wnętrzach klasycznych lub tych nowoczesnych jako przełamanie minimalistycznego wystroju.
Rozeta B3038 została wyprodukowana przy zastosowaniu nowoczesnych technologii z wytrzymałego poliuretanu. Rozeta jest dzięki temu odporna na uszkodzenia, szkodliwe działanie promieni UV a także wilgoć. Można ją zatem montować w pomieszeniach każdego typu. Doskonale sprawdza się jako dekoracja sufitowa lub ścienna w salonie, sypialni, przedpokoju, biurze a także w kuchni lub w łazience.
Rozeta Mardom Decor jest przystosowana do pomalowania na dowolny kolor farbami nie zawierającymi w swoim składzie rozpuszczalników.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
MateriałProFoam
Głębokość4 cm
Średnica61,5 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta B3038

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię