Rozeta R-21

Rozeta R-21

Pięknie zdobiony element dekoracyjny nadający się montażu zarówno w klasycznych jak i modernistycznych stylizacjach. Wspaniale zdobi okolice żyrandoli uwydatniając jego piękno.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 236,73zł

Opis produktu

Element wykończenia wnętrz w postaci rozety R-21 to śliczna dekoracja przeznaczona do montażu na suficie w celu wyeksponowania żyrandola lub lampy. Jej kwiatowy motyw pasuje zarówno do wnętrz stylizowanych na klasyczne jak i nowoczesne. Wspaniale wygląda wśród bogato zdobionych mebli ale może również stanowić ciekawe urozmaicenie surowego minimalistycznego pomieszczenia.
Poliuretanowa rozeta R-21 łączy w sobie trwałość oraz lekkość. Jest niezwykle prosta w samodzielnym montażu, który polega na przyklejeniu dedykowanym klejem marki Creativa. Dzięki temu, że jest odporna na uszkodzenia i wilgoć można ją zastosować w każdym pomieszczeniu a możliwość malowania na dowolny kolor sprawia, że perfekcyjnie komponuje się w każdej kolorystyce wnętrza. Należy jedynie pamiętać aby do malowania wykorzystać farby nie zawierających rozpuszczalników.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPoliuretan
Głębokość8,2 cm
Średnica60 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta R-21

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię