Rozeta R-19

Rozeta R-19

Bogato zdobiona rozeta R-19 o dużej średnicy to niezwykły element dekoracyjny, który pozwoli na wykończenie niejednego wnętrza. Wspaniale otacza żyrandol uwydatniając jego piękno.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 460,17zł

Opis produktu

Rozeta R-19 to bogato zdobiony element wykończenia wnętrza z kwiatowym wzorem nawiązującym do architektury czasów antycznych. Można wykorzystać go do dekoracji sufitu uwydatniając piękno żyrandola lub na ścianie w formie trójwymiarowego obrazu. Zastosowanie rozety ponosi walory estetyczne pomieszczenia sprawiając, że nabiera ono ciepła, elegancji i oryginalnego wyglądu.
Sztukateria dekoracyjna w postaci rozety R-19 jest bardzo starannie wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół z tworzywa, jakim jest poliuretan. Materiał ten jest zarówno lekki i łatwy w montażu jak i niepalny, odporny na uszkodzenia oraz wilgoć. Stwarza to możliwość wykorzystania w niemal każdym pomieszczeniu, również tym narażonym na działanie wilgoci. Wspaniale zdobi przede wszystkim przestronne salony, sypianie lub biura i łazienki.
Rozeta dekoracyjna R-19 pokryta jest podkładem umożliwiającym malowanie na dowolny kolor. Należy pamiętać o użyciu do tego celu farb do wnętrz nie zawierających rozpuszczalników.

 

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPoliuretan
Głębokość5 cm
Średnica83 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta R-19

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię