Rozeta R-13

Rozeta R-13

Rozeta R-13 Creativa to elegancka sztukaterią, którą z powodzeniem można podkreślić zarówno klasyczne jak i modernistyczne aranżacje. Solidnie wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia poliuretanu.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 347,13zł

Opis produktu

Wykonana z poliuretanu rozeta R-13 Creativa to trwały, niepalny, odporny na uszkodzenia i wilgoć produkt, który można wykorzystać w niejednej aranżacji. Doskonale komponuje się w pomieszczeniach klasycznych w towarzystwie bogato zdobionych mebli. Jest również ciekawym urozmaiceniem minimalistycznego wystroju we wnętrzach nowoczesnych. Sztukateria w postaci rozety R-13 pięknie eksponuje żyrandol nadając pomieszczeniu jednoczeście ciepła, szyku i elegancji.
Rozetę R-13 z łatwością można samodzielnie zamontować stosując do tego celu dedykowane kleje montażowe marki Creativa. Można nadać jej również dowolną barwę umożliwiając idealne wkomponowanie się w kolorystykę wnętrza. Rozeta pokryta jest podkładem i nadanie upragnionego koloru nie sprawia trudności. Należy jedynie pamiętać o malowaniu farbami nie zawierającymi w składzie rozpuszczalników.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPoliuretan
Głębokość3,8 cm
Średnica74 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta R-13

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię