Rozeta R-08

Rozeta R-08

Perfekcyjnie wykonana wypukła rozeta R-08 Creativa posiada niewielkie wymiary i ciekawy wzór, który w efektowny sposób urozmaici okolice żyrandoli i lamp. Nadaje się do wykorzystania nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 143,74zł

Opis produktu

Rozeta R-08 Creativa to sztukateria, która odmieni wnętrze sprawiając, że nabierze unikatowego wyglądu. Solidnie wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół zadowoli najbardziej wymagającego inwestora. Dodatkowym atutem jest możliwość pomalowania rozety na dowolny kolor sprawiając, że idealnie wtopi się w każdą aranżację kolorystyczną zaprojektowanego wnętrza. Jedynym warunkiem jest wykorzystanie do tego celu farb bez rozpuszczalników.
Sztukateria dekoracyjna w postaci rozety R-08 to ciekawa propozycja, którą można zamontować przy pomocy kleju montażowego zarówno na ścianie jak i na suficie. Jej zadaniem jest podniesienie walorów wizualnych pomieszczenia i uwydatnienie piękna wybranych żyrandoli lub lamp.
Dużą zaletą sztukateri, jaką jest rozeta R-08, to materiał, z jakiego została stworzona. Jest nim poliurean, tworzywo bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i wilgoć a także niepalne. W związku z tym możliwości montażu rozety są niemal niegraniczone. Może zdobić ścianę lub sufit w salonie, sypialni, przedpokoju, kuchni lub łazience.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPoliuretan
Głębokość4,5 cm
Średnica38 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta R-08

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię