Rozeta B3047

Rozeta B3047

Rozeta B3047 Mardom Decor to produkt umożliwiający dekorację wokół lamp i żyrandoli na ścianach lub sufitach, również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnie i łazienki.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 352,90zł

Opis produktu

Rozeta B3047 Mardom Decor to element dekoracji wnętrz nawiązujący do stylu architektonicznego stosowanego w czasach starożytnych. Przeznaczony jest do montażu wokół oświetlenia na sufitach lub ścianach. Wspaniale wygląda w bogatych wnętrzach klasycznych lub tych nowoczesnych jako przełamanie minimalistycznego wystroju.
Produkt B3047 został wykonany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii z wytrzymałego poliuretanu. Rozeta jest dzięki temu odporna na uszkodzenia, szkodliwe działanie promieni UV a także wilgoć. Można ją zatem montować w pomieszeniach różnego typu. Doskonale sprawdza się jako dekoracja sufitowa lub ścienna w salonie, sypialni, przedpokoju, biurze a także w kuchni lub w łazience.
Rozeta Mardom Decor jest przystosowana do pomalowania na dowolny kolor. Należy jednak pamiętać o użyciu do tego celu farb do wnętrz nie zawierających rozpuszczalników.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
MateriałProFoam
Głębokość7 cm
Średnica59,6 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta B3047

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię