Rozeta B3030

Rozeta B3030

Rozeta B3030 Mardom Decor to sztukateria przeznaczona do montażu wokół oświetlenia w postaci lamp lub żyrandoli. Posiada klasyczny wzór umożliwiający stworzenie wspaniałej dekoracji sufitowej.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 111,57zł

Opis produktu

Rozeta B3030 Mardom Decor to sztukateria posiadająca klasyczny wzór, nawiązujący do architektury czasów starożytnych. Jej zastosowanie pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu w krótkim czasie, ponieważ montaż rozety jest szybki i prosty. Doskonale wygląda jako dekoracja sufitowa lub ścienna w aranżacjach różnego typu (zarówno klasycznych jak i nowoczesnych).
Rozeta została wyprodukowana przy zastosowaniu nowoczesnych technologii z dbałością o każdy szczegół. Dzięki zastosowanym materiałom zyskała właściwości umożliwiające montaż w każdym rodzaju pomieszczeń. Jest wodoodporna i obojętna na działanie promieni UV, dzięki temu można ją wykorzystać w kuchniach i łazienkach.
Rozetę B3030 można malować na dowolny kolor farbami nie zawierającymi rozpuszczalników. Umożliwia to idealne wkomponowanie w każdą stylizację kolorystyczną.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
MateriałProFoam
Głębokość4,6 cm
Średnica37,5 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta B3030

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię