Rozeta B3029

Rozeta B3029

Rozeta B3029 Mardom Decor to element dekoracji wnętrz przeznaczony do montażu wokół lamp i żyrandoli na ścianach lub sufitach również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak kuchnie i łazienki.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 145,08zł

Opis produktu

Rozeta B3029 Mardom Decor to element dekoracji wnętrz nawiązujący do architektury czasów starożytnych. Przeznaczony jest do montażu wokół oświetlenia na sufitach lub ścianach w bogatych wnętrzach klasycznych lub nowoczesnych jako przełamanie minimalistycznego wystroju.
Produkt B3029 został wykonany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii z wytrzymałego poliuretanu. Rozeta jest dzięki temu odporna na uszkodzenia, szkodliwe działanie promieni UV a także wilgoć. Można ją zatem montować w pomieszeniach różnego typu. Doskonale wygląda jako dekoracja sufitowa lub ścienna w salonie, sypialni, przedpokoju, biurze a także w kuchni lub w łazience.
Rozeta Mardom Decor jest przystosowana do nadania jej dowolnej barwy. Można ją malować bezrozpuszczalnikowymi farbami do wnętrz. Bez względu na wybrany kolor, rozeta nadaje wnętrzu elegancji i klasy.

Specyfikacja produktu

Elementy dekoracyjneRozety
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
MateriałProFoam
Głębokość4,5 cm
Średnica38 cm
Odporność na wilgoćTAK
Powiadomienie o dostępności: Rozeta B3029

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię