Listwa przypodłogowa LPC-29M

Malowana na biało o półmatowym wykończeniu listwa przypodłogowa LPC-29M to doskonały produkt do wykończenia każdego pomieszczenia. Bardzo trwała, niepalna oraz lekka i łatwa w montażu przy użyciu klejów Creativa.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 113,49zł

Opis produktu

Listwa LPC-29M jest pomalowana na biało i posiada ekskluzywne półmatowe wykończenie. Jest przystosowana do samodzielnego montażu przy użyciu klejów montażowych marki Creativa. Biały kolor sprawia, że listwa doskonale wygląda w dowolnej aranżacji kolorystycznej i architektonicznej.
Listwa przypodłogowa LPC-29M Creativa to gładki pozbawiony zdobień produkt, dzięki któremu w perfekcyjny sposób ukryjesz przewody oraz szczeliny dylatacyjne znajdujące się w strefie przypodłogowej. Dzięki temu stylizowane pomieszczenie nabierze elegancji i nieskazitelnego wyglądu.
Listwa LPC-29M wyprodukowana została przy użyciu bardzo trwałego, niepalnego a zarazem lekkiego i łatwego w montażu tworzywa. Pozwala to na zastosowanie jej w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne a także na działanie wody. Dzięki temu pięknie zdobi strefę przypodłogową zarówno w salonie, sypialni, przedpokoju jak i w kuchni i łazience.

Listwa przypodłogowa LPC-29M dostępna jest również w wersji do malowania LPC-29, z miejscem na taśmę LED LPC-29LE oraz malowaną na biało z miejscem na LED LPC-29M-LE


Na straty i wykonanie połączeń należy przewidzieć 5-10%.
Właściwości: lekka, twarda, odporna na wodę i wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna
Zalecany klej: Klej CREATIVA by Cezar montażowy 300ml oraz Klej CREATIVA by Cezar do łączeń 300ml

 
Cena dotyczy 1szt produktu

Specyfikacja produktu

Rodzaj listwyListwa przypodłogowa
PowłokaMalowana -półmatowa
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPolistyren ekstrudowany
WielkośćMAŁA
Głębokość1,6 cm
Wysokość10 cm
Odporność na wilgoćTAK
Miejsce na kableTAK
Długość244 cm

Polecane do tego produktu

Powiadomienie o dostępności: Listwa przypodłogowa LPC-29M

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię