Listwa przypodłogowa LPC-23M

Malowana na biało listwa przypodłogowa LPC-23M o prostym klasycznym kształcie bez żłobień i zdobień. Wspaniale nadaje się do wykończenia każdego wnętrza bez względu na zastosowaną aranżację.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 85,99zł

Opis produktu

Malowana na biało listwa przypodłogowa LPC-23M jest gotowa do montażu bez uprzedniego przygotowywania. Klasyczna forma bez jakichkolwiek zdobień sprawia, że w minimalistyczny sposób wnętrze nabiera szyku i elegancji. Doskonale prezentuje się zarówno w aranżacjach stylizowanych na antyczne jak i w nowoczesnych aranżacjach architektonicznych.
Listwa przypodłogowa LPC-23M Creativa doskonale maskuje przewody, szczelinę dylatacyjną a także ewentualne niedoskonałości znajdujące się w strefie przypodłogowej. Wykorzystanie listwy w znaczny sposób podnosi walory estetyczne każdego pomieszczenia.
Listwa LPC-23M jest wodoodporna i trwała, dzięki temu możliwości jej zastosowania są bardzo szerokie. Doskonale łączy powierzchnię podłogi ze ścianą w salonie, sypialni, przedpokoju, biurze a także w kuchni i łazience, gdzie istnieje ryzyko zachlapania wodą lub innymi płynami.

Listwa przypodłogowa malowana na biało LPC-23M dostępna jest również w wersji standardowej przeznaczonej do malowania LPC-23 oraz w wersji elastycznej LPC-23F idealnej do wykończenia kolumny, półkolumny lub nierównej ściany.


Na straty i wykonanie połączeń należy przewidzieć 5-10%.
Właściwości: lekka, twarda, odporna na wodę i wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna
Zalecany klej: Klej CREATIVA by Cezar montażowy 300ml oraz Klej CREATIVA by Cezar do łączeń 300ml

 
Cena dotyczy 1szt produktu

Specyfikacja produktu

Rodzaj listwyListwa przypodłogowa
PowłokaMalowana -półmatowa
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPolistyren ekstrudowany
WielkośćMAŁA
Głębokość1,6 cm
Wysokość7 cm
Odporność na wilgoćTAK
Miejsce na kableTAK
Długość244 cm

Polecane do tego produktu

Powiadomienie o dostępności: Listwa przypodłogowa LPC-23M

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię