Listwa przypodłogowa LPC-11 czarna

Listwa przypodłogowa LPC-11 czarna

Listwa przypodłogowa LPC-11 czarna to produkt, pozwalający na eleganckie i dyskretne ukrycie przewodów oraz szczelin dylatacyjnych. Posiada elegancji kształt i kolor umożliwiający montaż w każdej stylistyce.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 108,71zł

Opis produktu

Listwa LPC-11 czarna to produkt malowany na kolor czarny RAL 9005, który doskonale komponuje się w większości aranżacji nadając wnętrzu ekskluzywnego wyglądu.
Listwa przypodłogowa LPC-11 czarna Creativa to produkt przeznaczony do perfekcyjnego wykończenia wnętrza poprzez płynne połączenie ściany z podłogą. Oprócz walorów estetycznych jest dodatkowo bardzo praktyczna, ponieważ umożliwia zamaskowanie przewodów oraz ewentualnych niedoskonałości i szczelin dylatacyjnych znajdujących się w strefie przypodłogowej. Jej kształt zapobiega nadmiernemu osadzaniu się kurzu.
Listwa LPC-11 czarna  stworzona została z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia i wilgoć tworzywa jakim jest polistyren. Dzięki temu nie ulega łatwo zniszczeniu i można ją montować w pomieszczeniach narażonych na działanie wody. Doskonale zdobi strefę przypodłogową w salonie, sypialni, przedpokoju, kuchni a nawet w łazience.

CZARNA listwa przypodłogowa LPC-11 dostępna jest również w kolorze SREBRNYM, w wersji malowanej w kolorze stali inox LPC-11i, kolorze aluminium LPC-11a, w wersji do malowania LPC-11 oraz malowanej na biało LPC-11M


Na straty i wykonanie połączeń należy przewidzieć 5-10%.
Właściwości: lekka, twarda, odporna na wodę i wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna
Zalecany klej: Klej CREATIVA by Cezar montażowy 300ml oraz Klej CREATIVA by Cezar do łączeń 300ml

 
Cena dotyczy 1szt produktu

Specyfikacja produktu

Rodzaj listwyListwa przypodłogowa
PowłokaMalowana -półmatowa
KolorCzarny
MateriałPolistyren ekstrudowany
WielkośćMAŁA
Głębokość1,3 cm
Wysokość7,8 cm
Odporność na wilgoćTAK
Miejsce na kableTAK
Długość244 cm

Polecane do tego produktu

Powiadomienie o dostępności: Listwa przypodłogowa LPC-11 czarna

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię