Listwa gzymsowa oświetleniowa LOC-05

Listwa gzymsowa oświetleniowa LOC-05 to efektowny element wykończenia strefy przysufitowej posiadający niewielkie rozmiary. Doskonała do zastosowania w pomieszczeniach od dowolnej powierzchni i przeznaczeniu.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 103,07zł

Opis produktu

Listwa gzymsowa oświetleniowa LOC-05 Creativa to sztukateria posiadająca mały rozmiar i kształt doskonale komponujący się w każdej aranżacji architektonicznej i w pomieszczeniach o dowolnej powierzchni. Dzięki właściwościom, jakie posiada wykorzystane przy jej produkcji tworzywo, perfekcyjnie zdobi salon, sypialnię, kuchnię a nawet łazienkę. Jest produktem niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie wody.
Listwa LOC-05 można wykorzystać jako efektowny element oświetleniowy montując taśmę LED. Aby uzyskać najlepszy efekt nleży podkleić listwę taśmą aluminiową eliminując możliwość przenikanie światła przez jej powierzchnię. Takie wykorzystanie zwiększy walory estetyczne każdego pomieszczenia sprawiając wrażenie elegacji i przytulności.
Listwę oświetleniową LOC-05 można zamontować w stanie niezmienionym lub pomalować na dowolny kolor farbami do wnętrz. Jedynym warunkiem jest zastosowanie do tego celu farb nie zawierających w swoim składzie rozpuszczalników.Na straty i wykonanie połączeń należy przewidzieć 5-10%.
Właściwości: lekka, twarda, odporna na wodę i wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna
Zalecany klej: KLEJ CREATIVA EXPERT SUPER MOCNY 300ml lub KLEJ CREATIVA BY CEZAR MONTAŻOWY 300ML oraz Klej CREATIVA by Cezar do łączeń 300ml\

 
Cena dotyczy 1szt produktu

Specyfikacja produktu

Rodzaj listwyListwa oświetleniowa, Listwa sufitowa gładka
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPolistyren ekstrudowany
WielkośćMAŁA
Głębokość7,1 cm
Wysokość7,3 cm
Odporność na wilgoćTAK
Miejsce na LEDTAK
Miejsce na kableTAK
Długość244 cm
Powiadomienie o dostępności: Listwa gzymsowa oświetleniowa LOC-05

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię