Listwa gzymsowa oświetleniowa LOC-04

Listwa oświetleniowa LOC-04 posiadająca uniwersalny wygląd, który pozwala na zastosowanie w pomieszczeniach o dowolnym designie. Jej kształt umożliwia wklejenie taśmy LED zwiększając walory estetyczne wnętrza.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 247,48zł

Opis produktu

Listwa LOC-04 Creativa to niewielkich rozmiarów sztukateria sufitowa, która nada wnętrzu szyku, elegancji i perfekcyjnego wykończenia. Posiada możliwość zastosowania taśmy LED zwiększając możliwości oświetleniowe i sprawiając, że stylizowane pomieszczenie stanie się przytulne i ciepłe. W celu uzyskania najkorzystniejszego efektu świetlnego zaleca się podklejenie produktu taśmą aluminiową zapobiegającą przenikanie światła LED przez powierzchnię listwy.
Listwa oświetleniowa LOC-04 pomino, że jest listwą dekoracyjną, spełnia również bardzo praktyczną funkcję, a mianowicie umożliwia zamaskowanie niedoskonałości w postaci pęknięć, ubytków, zakończeń tapet i innych znajdujących się w strefie przysufitowej. Doskonale komponuje się w dowolnej aranżacji kolorystycznej wnętrza, gdyż jest przystosowana by nadać jej dowolną barwę, wykorzystując do tego celu farby nie zawierające rozpuszczalników. Można również pozostawić ją w kolorze białym niezmienionym.
Listwa LOC-04 to ponadczasowa sztukateria wykonana z trwałego a zarazem odpornego na szkodliwe działanie wody tworzywa jakim jest polistyren. Dzięki temu można ją montować w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu, jak kuchnie czy łazienki.


Na straty i wykonanie połączeń należy przewidzieć 5-10%.
Właściwości: lekka, twarda, odporna na wodę i wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna
Zalecany klej: KLEJ CREATIVA EXPERT SUPER MOCNY 300ml lub KLEJ CREATIVA BY CEZAR MONTAŻOWY 300ML oraz Klej CREATIVA by Cezar do łączeń 300ml\

 
Cena dotyczy 1szt produktu

Specyfikacja produktu

Rodzaj listwyListwa oświetleniowa, Listwa sufitowa gładka
PowłokaPokryta farbą podkładową - gotowa do malowania na dowolny kolor
KolorBiały
BudowaSztywna - standardowa
MateriałPolistyren ekstrudowany
WielkośćŚREDNIA
Głębokość10,6 cm
Wysokość10,8 cm
Odporność na wilgoćTAK
Miejsce na LEDTAK
Miejsce na kableTAK
Długość244 cm
Powiadomienie o dostępności: Listwa gzymsowa oświetleniowa LOC-04

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię