Lamele ścienne Lamelio Milo Złoty

Lamela Lamelio Milo w kolorze złotym to nowoczesna dekoracja ścienna, którą można zastosować w każdej aranżacji i w dowolnym pomieszczeniu, nawet w takim, gdzie istnieje ryzyko zawilgocenia, np. kuchnie czy łazienki.

99,00

Opis produktu

Lamele Lamelio to elementy dekoracyjne, który zdobywają coraz większą popularność wśród projektantów i inwestorów. Dużym zainteresowaniem cieszą się lamele Lamelio Milo Złoty. Dzięki nim wnętrze nabiera elegacji i szyku.Oprócz walorów estetycznych lamele ścienne Lamelio wnoszą do wnętrza także funkcjonalność. Złoty kolor doskonale komponuje się w dowolnych aranżacjach. Doskonale uzupełnia zarówno pomieszczenia zaprojektowane w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Lamele ścienne Lamelio Milo Złote stworzone są z polistyrenu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia kreatywną aranżację przestrzeni. Dzięki swoim właściwościom dekoracyjnym, izolacyjnym i łatwości montażu, cieszą się ogromnym uznaniem. W połączeniu z nowoczesnym designem i funkcjonalnością, stanowią doskonałe narzędzie do tworzenia unikatowych i komfortowych miejsc.

Montaż lamel Lamelio jest stosunkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Wystarczy przyciąć je na odpowiednią długość i przymocować do ściany przy pomocy dedykowanego kleju. Ponadto lamela Lamelio Złoty jest łatwa w utrzymaniu czystości, co sprawia, że stanowi praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność.

Dzięki zastosowanemu innowacyjnemu tworzywu, lamele ścienne Lamelio posiadają cechy, które pozwalają na montaż w dowolnym pomieszczeniu. Mogą tworzyć piękną ponadczasową dekorację nawet w pomieszczeniach narażonych na zachlapanie i zawilgocenie, takich jak kuchnie czy łazienki. Są więc idealnym produktem do pomieszczeń mieszkalnych, restauracji czy biur.

W celu wykonania perfekcyjnej dekoracji ściennej zaleca się zastosowanie zakończenia lewego oraz zakończenia prawego.

Cena dotyczy 1szt.

Specyfikacja produktu

KolorZłoty
MateriałPolistyren
Głębokość1,2 cm
Szerokość:11,6 cm
Odporność na wilgoćTAK
Długość270 cm
KolekcjaMILO
Powiadomienie o dostępności: Lamele ścienne Lamelio Milo Złoty

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię