Lamela Stretto Dąb Naturalny

Lamela Stretto Dąb Naturalny to nowoczesny element dekoracji wnętrz. Nadaje wnętrzu przytulności i trójwymiarowego efektu. Nadaje się do wykorzystania w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, jak kuchnie i łazienki.

74,06
Wybierz długość
- wybierz -
  • 200 cm
  • 270 cm

Opis produktu

Lamele ścienne Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decom to nowoczesne elementy wykończenia wnętrz. Posiada gęsto ułożone wąskie profile, które nadają wrażenie poukładania i harmonijności. Ich wykorzystanie w stylizowanym wnętrzu sprawia wrażenie trójwymiarowości i głębi. Pomieszczenie nabiera modnego, eleganckiego a zarazem przytulnego charakteru.
Lamele L0105 to elementy dekoracji wnętrza o wyglądzie drewna Dąb Naturalny. Doskonale komponują się w każdej aranżacji w pomieszczeniach o różnych rozmiarach i równych zastosowaniach. Pięknie wyglądają jako dekoracje ścienne w salonie, przedpokoju, kuchni lub łazience.
Panele ścienne 3D Mardom Decor zostały stworzone z ekologicznego tworzywa, jakim jest PolyForce. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia i działanie wody, dzięki temu można go montować również w miejscach narażonych na duże zawilgocenie.
Do wykończenia lameli na brzegach zamów dedykowane zakończenia:
- lewe: L0105L
- prawe: L0105R

Specyfikacja produktu

KolorDąb Naturalny
MateriałPolyForce
Odporność na wilgoćTAK
Długość200 cm, 270 cm
Szerokość12 cm
Głębokość:1,2 cm
KolekcjaSTRETTO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Stretto Dąb Naturalny

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię