Lamela Stretto Dąb Klasyczny

Lamela Stretto Dąb Klasyczny to trójwymiarowy element dekoracji wnętrz. Składa się z wąskich profili gęsto ułożonych obok siebie. Idealna dla osób ceniących sobie elegancję i przytulność wnętrza.

74,06
Wybierz długość
- wybierz -
  • 200 cm
  • 270 cm

Opis produktu

Lamele Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decom charakteryzują się gęsto ułożonymi wąskimi profilami stanowiącymi wspaniałą ponadczasową dekorację ścienną. Ich wykorzystanie w stylizowanym wnętrzu sprawia wrażenie trójwymiarowości i głębi. Pomieszczenie nabiera modnego, eleganckiego a zarazem przytulnego charakteru. Idealne dla osób ceniących sobie harmonię.
Lamele L0106 to elementy dekoracji wnętrza o wyglądzie drewna Dąb Klasyczny. Doskonale komponują się w każdej aranżacji w pomieszczeniach o różnych rozmiarach.
Panele ścienne 3D Mardom Decor zostały stworzone z ekologicznego tworzywa, jakim jest PolyForce. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia i działanie wody, dzięki temu można go montować również w miejscach narażonych na duże zawilgocenie, takich jak kuchnie czy łazienki. Panele ścienne wspaniale wyglądają również jako dekoracja na ściance TV, w przedpokoju, salonie czy sypialni.
Do wykończenia lameli na brzegach zamów dedykowane zakończenia:
- lewe: L0106L
- prawe: L0106R

Specyfikacja produktu

KolorDąb Klasyczny
MateriałPolyForce
Odporność na wilgoćTAK
Długość200 cm, 270 cm
Szerokość12 cm
Głębokość:1,2 cm
KolekcjaSTRETTO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Stretto Dąb Klasyczny

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię