Lamela Stretto Biała

Lamela Stretto Biała L0101 o wąskich profilach wykonana z wodoodpornego materiału, możliwa do zastosowania w pomieszczeniach o różnym stopniu wilgotności (również w kuchniach i łazienkach)

74,06
Wybierz długość
- wybierz -
  • 200 cm
  • 270 cm

Opis produktu

Lamela Stretto Biała to produkt o gęsto ułożonych wąskich profilach. Jest to piękna ponadczasowa dekoracja nadająca wnętrzu głebi i przytulności. Wykorzystanie Lameli L0101 Mardo Decor w aranżacji pomieszczeń pozwala na uzyskanie trójwymiarowego efektu. Materiał, z którego stworzono produkt, sprawia że panel 3D można zamontować w każdym pomieszczeniu, bez względu na poziom wilgotności. Stanowi wspaniały element dekoracyjny w salonie, przedpokoju, kuchni a nawet w łazience.
Dzięki zastosowaniu technologii Scratch Shield produkt jest ekstremalnie utwardzony, a co za tym idzie, odporny na uszkodzenia i zarysowania.
Biała lamela L0101 to element aranżacji wnętrz, który można pomalować na dowolny kolor. Warunkiem jest tylko zastosowanie farb wodnych. Można montować w pionie lub w poziomie, wszytko zależy od upodobań i wyobraźni.
Lamele Stretto charakteryzują się łatwością montażu. Wystarczy przykleić je do ściany klejem Mardom FIX PRO i zastosować zakończenia lewe lub prawe dostępne w naszym sklepie.

Specyfikacja produktu

KolorBiały
Odporność na wilgoćTAK
Długość200cm, 270 cm
Szerokość12 cm
Głębokość:1,2 cm
KolekcjaSTRETTO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Stretto Biała

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię