Lamela Medio Biała

Lamela ścienna L0201 to produkt z kolekcji Medio Mardom Decor. Ta trójwymiarowa dekoracja ścienna w kolorze białym przystosowana jest do malowania na dowolny kolor.

99,99

Opis produktu

Lamela L0201 z kolekcji Medio charakteryzuje się średniej wielkości profilami gęsto ułożonomi obok siebie. Jest to wspaniała, nowoczesna dekoracja ścienna, sprawiająca wrażenie trójwymiarowości i głębi. Jej zastosowanie powoduje, że pomieszczenie staje się eleganckie i przytulne.
Lamelę L0201 Mardom Decor można malować farbami wodnymi na dowolny kolor. Dzięki temu doskonale wpasowuje się w każdą aranżację kolorystyczną.
Lamela drewnopodobna Mardom Decor stworzona jest z ekologicznego tworzywa, jakim jest PolyForce. Jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia i zarysowania. Ma też właściwości wodoodporne, dzięki temu panel ścienny L0201 Mardom Decor można montować w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, takich jak kuchnie czy łazienki.
Dla estetycznego wykończenia lameli Medio Białej zalecane jest zastosowanie zakończenia lewego L0201L oraz prawego L0201R.

Specyfikacja produktu

KolorBiały
MateriałPolyForce
Odporność na wilgoćTAK
Długość270 cm
Szerokość12 cm
Głębokość lameli1,2 cm
KolekcjaMEDIO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Medio Biała

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię