Lamela Largo Dąb Klasyczny

Lamela Largo Dąb Klasyczny L0306 to nowoczesny trójwymiarowy element aranżacji wnętrz. Nadaje pomieszczeniom głębi, elegancji i szyku. Dzięki swoim właściwościom, można montować w pomieszczeniach mokrych.

74,06
Wybierz długość
- wybierz -
  • 200 cm
  • 270 cm

Opis produktu

Lamele Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decom charakteryzują się szerokimi profilami stanowiącymi wspaniałą ponadczasową dekorację ścienną. Ich wykorzystanie w stylizowanym wnętrzu sprawia wrażenie trójwymiarowości i głębi. Pomieszczenie nabiera modnego, eleganckiego a zarazem przytulnego charakteru. Idealne dla osób ceniących sobie harmonię.
Lamele L0306 to elementy dekoracji wnętrza o wyglądzie drewna Dąb Klasyczny. Doskonale komponują się w każdej aranżacji architektonicznej w pomieszczeniach o różnych rozmiarach.
Panele ścienne 3D Mardom Decor zostały stworzone z ekologicznego tworzywa, jakim jest PolyForce. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia i działanie wody, dzięki temu można go montować również w miejscach narażonych na duże zawilgocenie, takich jak kuchnie czy łazienki. Panele ścienne wspaniale wyglądają również jako dekoracja na ściance TV, w przedpokoju, salonie czy sypialni.
Do wykończenia lameli na brzegach dedykowane są zakończenia:
- lewe: L0306L
- prawe: L0306R

Specyfikacja produktu

KolorDąb Klasyczny
MateriałPolyForce
Odporność na wilgoćTAK
Długość200 cm, 270 cm
Szerokość11,5 cm
Głębokość:2 cm
KolekcjaLARGO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Largo Dąb Klasyczny

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię