Lamela Largo Dąb Ciemny

Lamela Largo Mardom Decor w kolorze Dąb Ciemny to nowoczesna trójwymiarowa dekoracja ścienna nadająca wnętrzu głębi i elegancji. Doskonale komponuje się w każdej aranżacji.

74,06
Wybierz długość
- wybierz -
  • 200 cm
  • 270 cm

Opis produktu

Lamela Mardom Decor L0304 Dąb Ciemny jest wykonana z ekologicznego tworzywa PolyForce. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i działanie wody. W związku z tym, lamele bez obaw można montować również w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność, jak kuchnie czy łazienki.
Produkt L0304 jest w kolorze ciemnego dębu. Doskonale komponuje się z każdą aranżacją architektoniczną oraz kolorystyczną. Lamele Mardom Decor wspaniale nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach zaprojektowanych zarówno w stylistyce nowoczesnej jak i klasycznej.
Lamela to nowoczesny element aranżacji wnętrz. Nadaje pomieszczeniom przytulności i elegancji. Jej trójwymiarowy charakter sprawia, że wnętrze nabiera głębi i szyku. Lamele Mardom Decor sprawiają, że w krótkim czasie można nadać wnętrzu spektakularnego efektu. Montaż polega jedynie na docięciu produktu na odpowiedni wymiar i przyklejeniu do ściany dedykowanym klejem Mardom Decor.
W celu wykończenia lameli przy podłodze można wykorzystać listwę przypodłogową MD014 Mardom Decor.
Dla eleganckiego wykończenia lameli przeznaczone są zakończenia lewe L0304L oraz prawe L0304R.

 

Specyfikacja produktu

KolorDąb Ciemny
MateriałPolyForce
Długość200 cm, 270 cm
Szerokość11,5 cm
Głębokość:2 cm
KolekcjaLARGO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Largo Dąb Ciemny

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię