Lamela Largo Biała

Lamela Largo Biała L0301 Mardom Decor to produkt, który można malować na dowolny kolor, wykonana z materiału odpornego na uszkodzenia i działanie wody.

74,06
Wybierz długość
- wybierz -
  • 200 cm
  • 270 cm

Opis produktu

Biała lamela L0301 Mardom Decor jest wykonana z ekologicznego tworzywa PolyForce. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i działanie wody. Bez obaw lamele można stosować w pomieszczeniach każdego typu, również tych narażonych na wilgoć, jak kuchnie czy łazienki.
Produkt L0301 jest w kolorze białym. Można go wykorzystać w stanie niezmienionym lub pomalować na dowolny kolor. Doskonale komponuje się z każdą aranżacją architektoniczną oraz kolorystyczną. Lamele Mardom Decor wspaniale nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach zaprojektowanych zarówno w stylistyce nowoczesnej jak i klasycznej.
Lamela to nowoczesny element aranżacji wnętrz. Nadaje pomieszczeniom przytulności i elegancji. Jej trójwymiarowy charakter sprawia, że wnętrze nabiera głębi i szyku. Lamele Mardom Decor sprawiają, że w krótkim czasie można nadać wnętrzu spektakularnego efektu. Montaż polega jedynie na docięciu produktu na odpowiedni wymiar i przyklejeniu do ściany dedykowanym klejem Mardom Decor.
W celu wykończenia lameli przy podłodze można wykorzystać listwę przypodłogową MD014 Mardom Decor.
Dla eleganckiego wykończenia lameli przeznaczone są zakończenia lewe L0301L oraz prawe L0301R.


 

Specyfikacja produktu

KolorBiały
MateriałPolyForce
Długość200 cm, 270 cm
Szerokość11,5 cm
Głębokość:2 cm
KolekcjaLARGO
Powiadomienie o dostępności: Lamela Largo Biała

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię