Grunt wodny Primer 4T

Grunt wodny Primer 4T

Primer 4T to jednoskładnikowy grunt na bazie wody z wypełniaczem w postaci piasku kwarcowego o niskiej ziarnistości przeznaczony do powierzchni niskochłonnych.

602,70

Opis produktu

Primer 4T to jednoskładnikowy podkład na bazie wody o niskiej zawartości lotnych związków organicznych z dodatkiem wypełniacza o niskiej ziarnistości. Jest mieszanką gotową do użycia.

Właściwości
  • Jednoskładnikowy podkład akrylowy
  • Niska zawartość Lotnych Związków Organicznych (VOC)
  • Bardzo dobre krycie – wystarczy jedna warstwa
  • Można aplikować od +10°C do +35°C
Rekomendowane obszary zastosowania
PRIMER 4T dzięki specjalnej formule na bazie żywic syntetycznych znajduje zastosowanie przede wszystkim jako grunt na podłożach niskochłonnych. Zmniejsza chłonność wody przy stosowaniu mineralnych powłok wykończeniowych. Dzięki zastosowanemu wypełniaczowi o niskiej ziarnistości tworzy delikatną chropowatość powierzchni, przez co nakładanie kolejnych warstw jest łatwiejsze.

Aplikacja

a) Przygotowanie podłoża i aplikacja
Powierzchnia musi być czysta i sucha. Należy usunąć wszystkie pozostałości napraw, kurz, mleczko cementowe, smary, wosk i inne zanieczyszczenia.
Wszystkie niedoskonałości powinny zostać usunięte tak, żeby uzyskać płaszczyznę o oczekiwanym stopniu gładkości. PRIMER 4T powinien być nakładany przy użyciu wałka lub pędzla. Jeśli podłoże, na które jest nakładany grunt, ma tendencje do występowania pęknięć rekomendowane jest zastosowanie dwóch warstw produktu, oraz zatopienie pomiędzy warstwami siatki z włókna szklanego. Przed aplikacją mikrocementu produkt powinien być całkowicie suchy.

b) Przygotowanie i mieszanie
Przed aplikacją produkt należy dokładnie wymieszać. Produkt należy nakładać w temperaturze od +10°C do +35°C. Nie aplikować na powierzchniach zewnętrznych.


Dane techniczne:
  • Czas schnięcia / dotyk - 3 godziny
  • Kolejna warstwa - 8 – 9 godzin

Specyfikacja produktu

Wydajność150-250g/m2
Pojemność:5l

Polecane do tego produktu

Powiadomienie o dostępności: Grunt wodny Primer 4T

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię