Floor Protect

Floor Protect

Floor Protect to produkt przeznaczony do pielęgnacji i renowacji podłóg mikrocementowych oraz takich powierzchni jak: beton, drewniane parkiety, podłogi laminowane i płytki. Wypełnia drobne rysy i zagłębienia.

808,11
Wybierz połysk
- wybierz -
  • Mat
  • Satyna

Opis produktu

Floor Protect to produkt na bazie wody przeznaczony do pielęgnacji i renowacji podłóg mikrocementowych, ale również innych powierzchni, takich jak beton, drewniane parkiety, podłogi laminowane i płytki. Produkt wypełnia drobne rysy i zagłębienia, równocześnie tworząc na powierzchni cienką, bezbarwną warstwę ochronną, która charakteryzuje się wysoką twardością i wodoodpornością. Minimalizuje ona powstawanie uszkodzeń podczas użytkowania podłogi, takich jak obtarcia i rysy. Floor Protect nie zmienia oryginalnego koloru podłogi. Powstała po aplikacji bariera ochronna jest wodoodporna, lecz pozwala na odparowanie pary wodnej, co zapobiega łuszczeniu się i powstawaniu pęcherzy. Produkt nie wydziela zapachu, przez co może być stosowany w pomieszczeniach domowych, użytkowanych na co dzień.

Obszar zastosowania
Rekomenduje się użycie Floor Protect do okresowej konserwacji i odnowienia podłóg mikrocementowanych, betonowych, drewnianych parkietów, płytek oraz podłóg laminowanych. Stosując produkt, zapewniamy ochronę oryginalnej powierzchni poprzez pokrycie jej cienką, lecz bardzo twardą warstwą zapewniającą ochronę przed zniszczeniami wynikającymi z użytkowania. Stworzona powłoka jest przezroczysta, więc nie wpływa na kolor pierwotnej nawierzchni.

Właściwości
- Tworzy twardą, transparentną i wodoodporną powłokę
- Wysoka przyczepność do podłoża
- Łatwa aplikacja przy pomocy mopa, pędzla lub wałka
- Zapobiega powstawaniu uszkodzeń

Aplikacja
W celu odnowienia zniszczonych powierzchni, nierozcieńczony produkt należy rozprowadzić po powierzchni za pomocą mopa.
W celu przeprowadzenia konserwacji, produkt powinno się rozcieńczyć z wodą w proporcji 50 ml Floor Protect na 1 litr wody, a następnie równomiernie rozprowadzić po podłodze z wykorzystaniem mopa.

Temperatura aplikacji - od 10°C do 35°C
Czas schnięcia (dotyk) - 30 minut
Czas schnięcia (użytkowanie) - ok. 1-2 godz.
Nakładanie kolejnej warstwy - po 1 godzinie

Specyfikacja produktu

Wydajnośćbez rozcieńczania 9-10 m2/L,
Pojemność:5l
Efekt końcowymat, satyna

Polecane do tego produktu

Powiadomienie o dostępności: Floor Protect

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię